LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

Patenkintas V. Tutkaus prašymas pasitraukti iš direktoriaus pareigų

2015-09-23 Pranešimas spaudai

2015-09-23 Pranešimas spaudai

LGSPA Valdyba 2015 m. rugsėjo 23 d. priėmė sprendimą patenkinti buvusio Lietuvos kariuomenės vado generolo leitenanto (ats.) Valdo Tutkaus prašymą pasitraukti iš asociacijos direktoriaus pareigų.

Gynybos ir saugumo pramonės srities įmones vienijančiai asociacijai laikinai vadovaus Valdybos pirmininkas Egidijus Skužinskas.

"Dėkojame generolui V. Tutkui už jo dideles pastangas skatinant Lietuvos gynybos pramonės įmonių vystymąsi, naujų galimybių paiešką ir aktyvų narių atstovavimą.

Asociacija tęsia veiklą, dirbsime toliau, kad ši Lietuvoje dar pakankamai nauja pramonės sritis augtų ir sėkmingai integruotųsi į Vakarų šalių gynybos sektoriaus bendrovių tarpą", – sako E. Skužinskas, laikinai einantis pareigas LGSPA direktorius ir valdybos pirmininkas.    

Šiuo metu asociacija vienija per 50 narių, kurios atstovauja daugiau nei 100 įmonių ir institucijų. Asociacijos narės – Lietuvos ir užsienio bendrovės – dirba mokslinių tyrimų, inovacijų ir technologijų, IT, komunikacijų, kibernetinio bei energetinio saugumo srityse, gamina ginkluotę, amuniciją, aprangą ir ekipuotę, teikia karinio oro, vandens ir sausumos transporto priežiūros ir remonto paslaugas, dirba ISTAR (žvalgybos, stebėjimo, taikinių aptikimo) ir rizikos valdymo srityse.

Vidutiniškai 70 procentų asociacijos narių pagaminamos produkcijos ir paslaugų yra eksportuojama.  

LGSPA yra pasirašiusi bendradarbiavimo susitarimus su Latvijos Saugumo ir gynybos pramonės federacija, Estijos saugumo pramonės asociacija, Lenkijos krašto apsaugos gamintojų rūmais, Didžiosios Britanijos aviacijos, gynybos ir saugumo pramonės asociacija ADS. LGSPA aktyviai bendradarbiauja su Europos gynybos agentūra ir kitomis institucijomis, skatinant įmonių, mokslo ir valstybės institucijų bendradarbiavimą gynybos ir saugumo srityse.

Asociacija veiklą pradėjo 2014 m. pavasarį. Daugiau apie asociaciją svetainėje www.lgspa.lt

Daugiau informacijos: Egidijus Skužinskas Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos valdybos pirmininkas Mob.: +370 698 18283 El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->