LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

KAM Ministrui prisistatė naujoji LGSPA valdyba

LR krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitiko su neseniai išrinkta naująja Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) valdyba.

LR krašto apsaugos ministras Juozas Olekas susitiko su neseniai išrinkta naująja Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) valdyba.

J.Olekas ne tik paspaudė rankas bei palinkėjo sėkmės naujiesiems valdybos nariams bei jos pirmininkui įmonės "Giraitės ginkluotės gamykla" direktoriui Aleksandrui Nikonovui, į asociacijos valdybą išrinktiems trejų metų kadencijai, bet ir kartu aptarė artimiausius asociacijos planus, užsibrėžtus naujus iššūkius bei viso gynybos ir saugumo pramonės sektoriaus plėtros perspektyvas.

DSC 9752DSC 9746 Naujieji LGSPA valdybos nariai akcentavo ministrui ir kitiems ministerijos atstovams, taip pat dalyvavusiems susitikime, kad jie nusiteikę toliau dirbti stiprinant šalies ir gynybos ir saugumo pramonę, kuriančią vis didesnę vertę Lietuvos ekonomikai.

Be to, ministrui priminta, kad 2015-iesiems baigiantis naujus įstatus priėmusi asociacija gerokai praplėtė savo tikslus – nuo šiol LGSPA yra įsipareigojusi aktyviai prisidėti plėtojant gynybos ir saugumo pramonės pajėgumus bei technologijas, skatinti narių dalyvavimą tyrimų ir eksperimentinės plėtros projektuose, organizuoti nacionalinius ir tarptautinius renginius bei dar daugiau dėmesio skirti šio sektoriaus eksportui didinti.

J.Olekui trumpai pristatyti ir vieni artimiausių renginių, prie kurių organizavimo prisidės LGSPA – gegužę "Litexpo" vyksianti tarptautinė gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda "Balttechnika", kartu su "TRACE International" organizuojami seminarai bei kiti numatomi darbai.

DSC 9747
Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->