Spausdinti šį puslapį

Gynybos atašė susitikimas Danijos ambasadoje

LGSPA valdybos nariai dalyvavo susitikime su NATO ir ES šalių gynybos ir saugumo ekspertais, kuris vyko Danijos ambasadoje Vilniuje.
LGSPA valdybos nariai dalyvavo susitikime su NATO ir ES šalių gynybos ir saugumo ekspertais, kuris vyko Danijos ambasadoje Vilniuje.

Pastaraisiais metais pasaulis susidūrė su dramatiškais iššūkiais, kurie paveikė milijonų žmonių gyvenimą visame pasaulyje, todėl bendradarbiavimas tarp NATO ir ES narių gynybos ir saugumo srityje šiandien įgyja vis didesnę reikšmę. Su šiuo tikslu – skatinti glaudesnį šalių bendradarbiavimą, kad užkirsti kelią grėsmėms visuomenės saugumui - balandžio 18 dieną surengtas susitikimas Danijos ambasadoje Vilniuje, kuriame dalyvavo įvairių šalių gynybos atašė bei kiti ekspertai iš JAV, Kanados, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Čekijos, Lenkijos, Ukrainos, Gruzijos.

Danijos ambasados kvietimu renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos atstovai – valdybos pirmininkas, "Giraitės ginkluotės gamyklos" direktorius Aleksandras Nikonovas bei valdybos nariai Egidijus Skužinskas ("Arveka") bei Sigitas Gudeika ("ASU Baltija"). Ypatingas dėmesys susitikime buvo skirtas naujiems iššūkiams ir sprendimams valstybinės logistikos srityje. Renginį organizavo Danijos ambasada kartu su Danijos logistikos kompanija DSV.

DSC 0021 min