LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

Gynybos ir saugumo pramonės įmonės prisistatys "Balttechnikos" parodoje

LGSPA ir jos nariai dalyvaus Balttechnika 2016 parodoje. Daugiau skaitykite pranešime.

LGSPA ir jos nariai dalyvaus Balttechnika 2016 parodoje. Daugiau skaitykite pranešime.

Gegužės 18-20 d. Vilniuje, parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyks vienintelė Baltijos šalyse tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda "Balttechnika 2016". Jau  24-ą kartą organizuojamoje parodoje savo galimybes pirmą kartą pristatys ir Lietuvos gynybos ir saugumo pramonė.

Specialiai parodai Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija (LGSPA) ruošia 108 kv. metrų ploto stendą, kuriame bus pristatomos puslaidininkių technologijos ir lazeriai, radiolokatoriai, signalizacijų sistemos, bepiločiai orlaiviai, ginkluotės elementai ir kt. gynybos ir saugumo pramonės produkcija bei paslaugos.

LGSPA direktorius Gintaris Šatkus kviečia visus apsilankyti parodoje – jo teigimu, ne kur kitur, o čia, Lietuvoje, kuriamos pažangios gynybos ir saugumo pramonės technologijos tikrai nustebins.

Šiemet parodos "Balttechnika" plotas sudarys 4 tūkst. kv. metrų, o dalyvių - Lietuvos ir užsienio  įmonių bei mokslo įstaigų skaičius – turėtų perkopti 120. Parodos metu vyks 25 renginiai, tarp jų – ir LGSPA organizuojama apskritojo stalo diskusija "Lietuvos gynybos ir saugumo pramonė: tarptautinis pripažinimas ir vietiniai iššūkiai", kuri vyks antrąją parodos dieną (gegužės 19 d. 10 val.). Diskusjoje bus aptarta gynybos ir saugumo pramonės padėtis, kuriama vertė bei plėtros galimybės.

Dalyvavimas parodoje nemokamas, o lankytojų registracija vyksta čia

Daugiau informacijos http://www.litexpo.lt/lt/event/120/show

Balttexnika5988Balttexnika5943

Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->