LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

Diskusija apie Lietuvos gynybos pramonę ir jos perspektyvas

Gegužės 19 d. parodos "Balttechnika 2016" metu surengta apskritojo stalo diskusija "Lietuvos gynybos ir saugumo pramonė: tarptautinis pripažinimas ir vietiniai iššūkiai".
Gegužės 19 d. parodos "Balttechnika 2016" metu surengta apskritojo stalo diskusija "Lietuvos gynybos ir saugumo pramonė: tarptautinis pripažinimas ir vietiniai iššūkiai".

 Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) inicijuotoje diskusijoje dalyvavo daug garbių svečių – valdžios institucijų, kariuomenės ir verslo atstovų: LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas, vidaus reikalų viceministras Artūras Norkevičius, Krašto apsaugos ministerijos kancleris Tomas Gražiūnas, Vyriausybės kanceliarijos Nacionalinio saugumo ir krizių skyriaus patarėjas atsargos pulkininkas Valdas Kiveris, Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo viršininkas generolas Vilmantas Tamošaitis, aukštųjų technologijų įmonės "Brolis Semiconductors" gen.direktorius Dominykas Vizbaras, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos prezidiumo narys Tomas Jaskelevičius, LGSPA direktorius Gintaris Šatkus.

Diskusijoje aptarta daug Lietuvos gynybos pramonei aktualių temų – aukšti Lietuvos gynybos pramonės įmonių eksporto rodikliai ir pripažinimas užsienyje, Lietuvos gynybos pramonės produkcijos panaudojimo vidaus rinkoje plėtros perspektyvos, viešųjų pirkimų efektyvumo didinimas ir kiti klausimai.

"Kariuomenė galėtų suteikti daugiau galimybių Lietuvos gynybos pramonei išbandyti savo produkciją įvairiose misijose bei operacijose", - teigė Artūras Paulauskas, LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas.

Pasak A.Paulausko, Lietuvos  politikai ir sprendimų priėmėjai dar tik pradeda suprasti ir pažinti Lietuvos gynybos pramonę bei jos kuriamą produkciją: kad ji atitinka NATO standartus, yra pripažinta tarptautiniu mastu ir ne blogesnė, o gal net ir geresnė nei užsienio gamintojų.

DSC 1066 minDSC 1016 min
Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->