LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

LGSPA nariai - EUROSATORY parodoje (Prancūzija)

Lietuvos gynybos pramonė tampa lygiaverčiu tarptautinės rinkos žaidėju – pirmą kartą dalyvaus "Eurosatory" parodoje
Lietuvos gynybos pramonė tampa lygiaverčiu tarptautinės rinkos žaidėju – pirmą kartą dalyvaus "Eurosatory" parodoje

Lietuvos gynybos ir saugumo pramonė pirmą kartą bus pristatoma didžiausioje pasaulyje gynybos ir saugumo pramonės parodoje "Eurosatory 2016", kuri vyks birželio 13-17 d. Paryžiuje, Nord Villepinte parodų centre.

"Tai patvirtina, kad Lietuvos gynybos ir saugumo pramonė tampa lygiaverčiu pasaulinės gynybos pramonės žaidėju", - džiaugėsi Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) direktorius Gintaris Šatkus.

Lietuvos pramonei parodoje atstovaus LGSPA priklausančios įmonės "ASU Baltija", "Litak-Tak", "Vilrida", "Ritėjus" ir "Žvelk aukščiau". Visos šios įmonės savo gaminamą produkciją pristatys bendrame Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės stende, kurio plotas sieks 24 kv.m.

Ne su Lietuvos, o Didžiosios Britanijos vėliava parodoje dalyvaus ir modernių elektrooptinių žvalgybos sistemų verslą užsienyje plėtojantys broliai Vizbarai.

Kaip sako LGSPA direktorius G.Šatkus, vienas pagrindinių dalyvavimo "Eurosatory" parodoje tikslų – skatinti Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės eksportą. Lietuvos pramonės pristatymą parodoje iš dalies finansuoja Europos Sąjunga, LGSPA laimėjus eksporto iniciatyvos skatinimo projektą. Pagal šį projektą dvejų metų laikotarpiu suplanuotos penkios parodos arba verslo misijos.

Didžiausia pasaulyje tarptautinė gynybos ir saugumo pramonės paroda "Eurosatory" rengiama kas dvejus metus Paryžiuje. 2014 m. vykusioje parodoje dalyvavo 1000 įmonių ir organizacijų iš viso pasaulio, ją aplankė daugiau nei 55 tūkst. lankytojų.

Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->