LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

LGSPA ir "TRACE" paskelbė apie bendradarbiavimą

Lietuvos gynybos sektoriaus įmonės vienus metus bus sertifikuojamos visiškai nemokamai
Lietuvos gynybos sektoriaus įmonės vienus metus bus sertifikuojamos visiškai nemokamai

Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija (LGSPA) pradeda bendradarbiauti su "TRACE International" – pasauliniu mastu žinoma antikorupcijos standartų nustatymo organizacija.

Remiantis susitarimu, LGSPA nariai bus nemokamai sertifikuojami "TRACE" organizacijos – Lietuvos įmonės įgis teisę į išsamų organizacijos finansinį bei teisinį patikrinimą (ang. "due diligence") bei galės gauti tai patvirtinančius pažymėjimus. Šia galimybe gali pasinaudoti iki 100 darbuotojų turinčios įmonės, kurias valdo ne daugiau kaip du savininkai – taip siekiama didinti komercinį skaidrumą Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės sektoriuje.

Sėkmingai "TRACE" sertifikavimo procesą atlikusios įmonės Lietuvoje tiekėjų, agentų ir konsultantų, galinčių pasidalinti prisiimtais komercinio skaidrumo įsipareigojimais, ieškančių tarptautinių kompanijų bus vertinamos kaip iš anksto patikrintos verslo partnerės.

"TRACE" sertifikavimo procesas yra paremtas tarptautiniu mastu pripažintais antikorupcijos atitikties standartais, pasiūlant įmonėms praktišką būdą parodyti savo įsipareigojimus laikytis reikalavimų", - sako LGSPA direktorius Gintaris Šatkus.

"Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su LGSPA ir taip prisidėti prie asociacijos pastangų kelti kovos su korupcija standartus tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygiu, - teigia "TRACE" prezidentė Alexandra Wrage. - Įmonės, perėjusios "TRACE" sertifikavimo procedūras, įgyja neabejotiną pranašumą verslo sandoriuose, nes tarptautinės kompanijos vis dažniau prašo trečiosioms šalims skirtų finansinio ir teisinio patikrinimo ("due diligence") duomenų."

LGSPA yra pirmas didesnis "TRACE" organizacijos partneris Lietuvoje. Asociacija savo ruožtu nekantriai laukia bendro darbo su "TRACE" pradžios ir yra pasirengusi suteikti nariams visą reikalingą nemokamą praktinę pagalbą, įmonėms tampant svarbiais globalios gynybos ir saugumo pramonės rinkos žaidėjais.

Apie LGSPA

LGSPA šiuo metu vienija daugiau nei 50 narių, kurie atstovauja daugiau nei 100 įmonių ir institucijų. Į asociaciją susibūrusios žinomos Lietuvos ir užsienio bendrovės dirba mokslinių tyrimų, inovacijų ir technologijų, IT, komunikacijų, kibernetinio bei energetinio saugumo srityse, gamina ginkluotę, amuniciją, aprangą ir ekipuotę, teikia oro, vandens ir sausumos karinio transporto priežiūros ir remonto paslaugas, dirba ISTAR (žvalgybos, stebėjimo, taikinių aptikimo) bei rizikos valdymo srityse. Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės įmonės eksportuoja apie 90 proc. paslaugų bei pagaminamos produkcijos.

Apie "TRACE"

"TRACE International" ir "TRACE Incorporated" yra du atskiri subjektai, tačiau turintys tokią pat misiją -  didinti komercinį skaidrumą pasaulyje. "TRACE International" yra pelno nesiekianti asociacija, teikianti nariams atitikties antikorupcijos standartams pagalbą, tuo tarpu "TRACE Incorporated" tiek nariams, tiek ne nariams teikia finansinio bei teisinio įmonių patikrinimo ("due diligence"), antikorupcijos mokymų bei konsultavimo paslaugas. Dirbdamos kartu "TRACE International" ir "TRACE Incorporated" siūlo ekonomiškus ir pažangius sprendimus siekiant daugiau skaidrumo versle bei suteikiant įmonėms jų atitikimą antikorupcijos standartams trečiosioms šalims patvirtinančius pažymėjimus. Daugiau informacijos www.TRACEinternational.org.

Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->