LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

LGSPA švenčia vienerių metų sukaktį!

Asociacija įsteigta 2014 metų kovo 3 d. Šiuo metu asociacijai priklauso daugiau negu 30 narių, kurie atstovauja virš 100 įmonių: įvairių gamintojų, paslaugų teikėjų, mokslo įstaigų.

Asociacija įsteigta 2014 metų kovo 3 d. Šiuo metu asociacijai priklauso daugiau negu 30 narių, kurie atstovauja virš 100 įmonių: įvairių gamintojų, paslaugų teikėjų, mokslo įstaigų.

Asociacijai priklausančios įmonės veikia pagrindinėse šiose srityse, kurios aktualios kariuomenei: optoelektronika ir technologijos (lazeriai ir pan.), moksliniai tyrimai, medicinos paslaugos, naujos technologijos ir išradimai, R&D, asmens apsaugos priemonių (šarvinių liemenių gamyba), IT, ryšių technologijos, kibernetinis saugumas, ginkluotė, šarvuotė, speciali apranga, saugant nuo cheminių, biologinių ir radioaktyvių medžiagų poveikio.

Asociacijai taip pat priklauso įmonės, kurios teikia paslaugas ir gamina produktus, kurių poreikį jaučia tiek civiliai, tiek kariškiai (maitinimas, apgyvendinimas, teisinės paslaugos ir kt.).

LGSPA glaudžiai bendradarbiauja su ES Europos gynybos agentūra (EDA) ir Lietuvoje kuriamais NATO kompetencijų centrais.

Š.m. vasario 6 d. LGSPA su Krašto apsaugos ministerija (KAM) pasirašė sutartį, pagal kurią institucijos sieks glaudesnio bendradarbiavimo tarp KAM struktūrai priklausančių institucijų ir verslo įmonių, veikiančių gynybos ir saugumo srityje.

Tikimasi, kad KAM ir LGSPA bendradarbiavimas padės Lietuvos gynybos pramonės sektoriui tapti konkurencingu užsienio ir vidaus rinkose, paskatins civilinių ir karinių mokslinių tyrimų sinergiją, padės plėtoti dvejopo naudojimo technologijų naudojimą civiliniais ir kariniais tikslais.

Džiaugiamės vienerių metų aktyvaus veikimo sukaktimi ir dėkojame mūsų nariams bei partneriams už bendradarbiavimą, pasitikėjimą ir naujų idėjų vystymą!

Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->