LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

LGSPA rengia seminarą dėl dvejopos paskirties prekių kontrolės

Praktinis seminaras verslui "Dvejopos paskirties prekių kontrolė ir verslo bei valstybinių institucijų bendradarbiavimas". Laikas - 2019 m. gegužės 29 d. (trečiadienis), Renginio pradžia - 13.00 val., pabaiga - 16.30 val. Renginio vieta - Muitinės mokymo centras, Jeruzalės g. 25, Vilnius. Renginio organizatoriai - LR Muitinės departamentas prie LR finansų ministerijos ir Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija. Pranešėjai – LR Muitinės departamento prie LR finansų ministerijos, LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, LR Užsienio reikalų ministerijos atstovai.


Praktinis seminaras verslui "Dvejopos paskirties prekių kontrolė ir verslo bei valstybinių institucijų bendradarbiavimas"

Laikas - 2019 m. gegužės 29 d. (trečiadienis), Renginio pradžia - 13.00 val., pabaiga - 16.30 val.
Renginio vieta - Muitinės mokymo centras, Jeruzalės g. 25, Vilnius.
Renginio organizatoriai - LR Muitinės departamentas prie LR finansų ministerijos ir Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija.
Pranešėjai – LR Muitinės departamento prie LR finansų ministerijos, LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, LR Užsienio reikalų ministerijos atstovai.
Programa:

13.00 – 13.10 Įžanginis žodis
13.10 – 13.40 "Strateginės paskirties prekių eksportui taikomi kriterijai. Informacijos apie tarptautines sankcijas paieška".
Pranešime Užsienio reikalų ministerijos atstovas pristatys Tarybos bendrosios pozicijos 2008/944/BUSP, nustatančios bendrąsias taisykles, reglamentuojančias karinių technologijų ir įrangos eksporto kontrolę, kriterijus ir pagrindinius principus. Bendroji pozicija yra pagrindinis Lietuvos strateginės paskirties prekių eksporto kontrolės politiką apibrėžiantis dokumentas. Ji taikoma vertinant kiekvieną karinės įrangos eksporto paraišką. Taip pat ir vertinant dvejopo naudojimo prekių ir technologijų eksporto į trečiąsias šalis paraiškas, kai gavėjai yra tų šalių ginkluotosios, vidaus saugumo pajėgos ar panašūs subjektai.
Pranešime bus pristatyta, kaip ieškoti informacijos apie Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse narėse įgyvendinamas tarptautines sankcijas, į ką įmonės ieškodamos naujų rinkų turėtų atkreipti ypatingą dėmesį ir kokius namų darbus atlikti, siekdamos nepažeisti tarptautinių sankcijų.
13.40 – 14.10 "Numatomi Strateginių prekių licencijavimo teisinio reguliavimo pokyčiai"
Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovas pasidalins informacija apie ministerijos inicijuojamą strateginių prekių licencijavimo teisinio reguliavimo peržiūrą, siekiant užtikrinti efektyvesnį ir aiškesnį licencijavimo procesą.
14.10 – 14.25 kavos pertrauka
14.25 – 15.15 "Strateginėms ir dvejopos paskirties prekėms taikomų kontrolės priemonių atlikimas".
LR Muitinės departamento atstovas pateiks informacija apie tranzito ir perkrovimų kontrolės taikymą ir reikalavimus, su tuo susijusias verslo rizikas ir galimas pasekmes, Muitinės tarpininkų klaidas ir atsakomybę, Tarptautinės kontrolės būdus, Strateginių prekių identifikavimus muitinės postuose ir t.t
15.15 – 15.45 ,,AEO (Įgaliotasis ekonominių operacijų vykdytojas ) – patikimas Muitinės partneris".
Pranešime išgirsite praktinius patarimus
15.45 – 16. 30 Diskusijos
Papildoma informacija:
Informaciją apie dalyvavimą siųskite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Dalyvio mokestis - 50 eurų
Registruodamiesi nurodykite įmonės pavadinimą, dalyvių skaičių, vardus bei pavardes. Užsiregistravusieji gaus sąskaitą, kurią apmokėjus, prašysime atsiųsti mums pavedimo kopiją.
Renginio dalyviams bus suteikiami sertifikatai.
Daugiau informacijos telefonu 868733344

Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->