LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

 LGSPA atstovai aptarė įmonėms aktualius eksporto klausimus  LGSPA atstovai aptarė įmonėms aktualius eksporto klausimus

Pristatytos eksporto plėtros Vokietijos ir Prancūzijos rinkose galimybės

Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija (LGSPA) sveikina agentūrą „Versli Lietuva“, kuri, suprasdama sektoriuje veikiančio verslo poreikius, įsteigė kontaktinio asmens poziciją. Sektoriaus plėtros vadovė Ieva Binkauskaitė išmano problematiką ir suteiks visą reikiamą informaciją apie sektoriuje veikiančio verslo eksporto galimybes per įvairius agentūros „Versli Lietuva“ projektus ir formatus.

„Versli Lietuva“ vasario pabaigoje pristatė Lietuvos tradicinės ir aukštųjų technologijų inžinerijos verslui aktualius eksporto plėtros Vokietijos ir Prancūzijos rinkose projektus, suplanuotus iki 2030 metų.

LGSPA valdybos pirmininkas Vaidotas Aleksius pažymi, kad po pristatymo buvo aptarti šie sektoriui aktualūs klausimai: kaip padidinti tradicinės ir aukštųjų technologijų inžinerijos žinomumą tikslinėse rinkose, kaip padidinti eksporto apimtis, vykdant didesnės pridėtinės vertės užsakymus, kaip padidinti tradicinės inžinerijos įmonių našumą ir mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) veiklų apimtis, kaip skatinti įmonių tarpusavio bendradarbiavimą per kompetencijų centrus.

Susitikime taip pat dalyvavo Juozas Rimkevičius – LGSPA l.e.p. direktorius, dr. Petras Balkevičius – LGSPA narės, Lietuvos lazerių asociacijos vykdantysis direktorius, Daina Kleponė – VšĮ „Versli Lietuva“ generalinė direktorė.

LGSPA vienija Lietuvos ir užsienio ūkio subjektus (įskaitant dvi verslo asociacijas), iš viso – 100 įmonių, kurių dauguma kuria, gamina bei eksportuoja tradicinės ir aukštųjų technologijų inžinerijos produktus.

Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->