LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos narėmis tapo trys Lietuvos įmonės

Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) valdyba 2020 m. gruodžio 14 d. posėdyje patvirtino trijų naujų narių kandidatūras.

Į Asociaciją įstojo aukštųjų technologijų ginklų, jų dalių, priedų ir taikliojo šaudymo įrangos didmeninės prekybos įmonė „Logowin“; UAB „Iremas“, viena iš stambiausių įmonių Lietuvoje, teikianti metalo apdirbimo, montavimo, remonto ir nestandartinių įrenginių gamybos paslaugas, ir UAB „Arijus“, kuri yra viena iš logistikos lyderių Lietuvoje: krovinių ekspedijavimą vykdo jūra, autotransportu, geležinkeliu, oru ir kombinuotu transportu.

Bendrovės „Iremas“ ir „Arijus“ į LGSPA priimtos tikrųjų narių teisėmis, bendrovė „Logowin“ – asocijuotosios narės teisėmis.

2020 m. gruodžio 15 d. bendrovė „Autokurtas“ pateikė pasitraukimo iš narių prašymą, kurį LGSPA valdyba patvirtins artimiausiame posėdyje.

Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija šiuo metu vienija daugiau nei 100 ūkio subjektų, kurie kuria, vysto ir eksportuoja aukštos pridėtinės vertės inovatyvius produktus ir paslaugas, įskaitant karinės ir dvejopos paskirties bei aukštųjų technologijų inžinerijos. Lietuvos gynybos ir saugumo pramonė reikšmingai prisideda prie šalies ekonomikos ir bendrojo vidaus produkto augimo bei nacionalinio saugumo stiprinimo.

Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->