LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija visuotiniame susirinkime rinks prezidentą

Šeštus veiklos metus skaičiuojanti Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija (LGSPA) šių metų vasario 11 dieną nuotoliniu būdu rengia visuotinį narių susirinkimą, kuriame aptars 2020 metų veiklos ir finansinius rezultatus, LGSPA įstatų papildymą bei 2021 metų strategines veiklos kryptis.

Visuotiniame susirinkime bus renkamas ir naujasis Asociacijos vadovas.

Pagal įstatus, LGSPA prezidentas reprezentuoja ir atstovauja gynybos ir saugumo pramonei Lietuvoje ir užsienyje bei ir yra atsakingas už Asociacijos metinės veiklos strategijos parengimą ir jos vykdymo priežiūrą.

Atsižvelgdama į gynybos ir saugumo pramonės sektoriui kylančius naujus iššūkius, LGSPA valdyba posėdyje patvirtino ir visuotiniame susirinkime balsavimui teiks generolo majoro (R) Gintauto Zenkevičiaus kandidatūrą prezidento pareigoms užimti.

Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija šiuo metu vienija daugiau nei 100 ūkio subjektų, kurie kuria, vysto ir eksportuoja aukštos pridėtinės vertės inovatyvius produktus ir paslaugas, įskaitant karinės ir dvejopos paskirties bei aukštųjų technologijų inžinerijos. Lietuvos gynybos ir saugumo pramonė reikšmingai prisideda prie šalies ekonomikos ir bendrojo vidaus produkto augimo bei nacionalinio saugumo stiprinimo.

LGSPA ketverius metus bendradarbiauja su „TRACE International” – pasauline antikorupcijos standartų nustatymo organizacija.

Aukštyn
Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->