LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

GYNYBAI IR TEISĖSAUGAI

Vaidas Sabaliauskas52-ejų V. Sabaliauskas daugiau nei dešimtmetį vadovavo Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijai, daugiau nei 20 metų buvo statutinis pareigūnas Vidaus reikalų ministerijos (toliau – VRM) bei Policijos departamento prie VRM ginkluotės skyriuje, kur organizavo policijos aprūpinimą ginkluote, specialiosiomis priemonėmis ir uniformine apranga, dalyvavo vertinant ir rengiant teisės aktus, susijusius su ginklų ir šaudmenų apyvartos kontrole, strateginių prekių kontrole, teikė ekspertinę nuomonę žinybinėse ir tarpžinybinėse darbo grupėse ginkluotės srityje.

V. Sabaliauskas yra įgijęs metalo apdirbimo techniko-technologo specialybę bei Teisės ir policijos veiklos bakalauro laipsnį Lietuvos teisės universitete. Nuo 1998 metų jis yra Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos narys, aktyvus sportininkas, praeityje daugkartinis tarptautinių praktinio šaudymo varžybų nugalėtojas ir prizininkas.

LGSPA direktorius prioritetinį dėmesį skirs Lietuvoje gaminamų produktų, skirtų krašto apsaugos ir gynybos užduočių vykdymui taikos ir karo sąlygomis, didesniam žinomumui Lietuvoje ir užsienyje; aktyvesniam gynybos ir saugumo sektoriaus įmonių bendradarbiavimui, teikiant paslaugas ir kuriant produktus gynybai ir saugumui; ekspertiniam industrijos potencialo ir plėtros galimybių vertinimui ir pristatymui, teikiant konsultacijas institucijoms.

Iki šiol direktoriaus pareigas laikinai ėjęs Juozas Rimkevičius toliau talkins Asociacijai kaip patarėjas.

 

Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->