Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos nariu tapo inžinerinių sprendimų įmonė FIMA

Į Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociaciją (LGSPA) įstojusi bendrovė FIMA – viena pirmaujančių išmaniosios infrastruktūros sprendimų kompanijų Baltijos regione.

Vaidas Sabaliauskas kairėje ir Jonas Jablonskis dešinėje

Įmonė beveik 30-imt metų vykdo svarbiausius šalies viešosios infrastruktūros kūrimo ir modernizavimo projektus, taip pat įgyvendina projektus, skirtus gynybai ir viešajam saugumui. Kompleksinius informacinių ryšių ir technologijų, saugos, automatikos sprendimus FIMA diegia taikydama technologines inovacijas.

Su FIMA generaliniu direktoriumi Jonu Jablonskiu apžvelgti Covid-19 pandemijos ir karo Ukrainoje sukelti iššūkiai verslui, viešojo administravimo, gynybos bei viešojo saugumo sektoriams; įvertintos karo ir geografinės izoliacijos atveju kylančios rizikos tiekimo saugumui ir galimybės vietoje telkti kompetencijas, būtinas kritinės svarbos įrangos priežiūrai ir aptarnavimui.

Vienas paskutiniųjų visuomenei žinomų įmonės FIMA projektų - Padvarionių užkardos (pasienyje su Baltarusija) sienos vaizdo stebėjimo sistemos modernizavimas.

Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->