LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

LGSPA vizija

Būti platforma, skirta gynybos ir saugumo srityje dirbančių įmonių bendradarbiavimui, siekiant optimaliai panaudoti ir plėtoti narių potencialą per skaidrų tarpusavio bendradarbiavimą su Lietuvos ir užsienio vyriausybinėmis bei nevyriausybinėmis institucijomis.

plačiau

LGSPA tikslai

Aktyviai prisidėti prie teisėkūros, kuri užtikrintų sąžiningą konkurenciją, skatintų sektoriaus įmonių stiprėjimą bei skaidrią asociacijos narių veiklą ....

plačiau

Narystės LGSPA privalumai

Asociacijos narių produkcijos ir paslaugų eksporto skatinimas, pagalba užmezgant ryšius su užsienio gynybos ir saugumo sektoriaus įmonėmis ....

plačiau

LGSPA NAUJIENOS

GYNYBAI IR TEISĖSAUGAI

atro logo1

Ukrainoje besitęsiantis konfliktas išryškino pažangios karinės įrangos ir technologijų poreikį padėti Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms kovojant su Rusijos agresija.

 
Siekdama didinti paramą Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, Lietuvos gynybos pramonė imasi priemonių tiekti itin svarbią įrangą, galinčią daryti reikšmingą įtaką mūšio lauke.

sarvuotis

Viena iš tokių įrenginių yra ATRI TINDS DVE – šiluminė vairuotojo regėjimo gerinimo sistema. Lietuvos Respublikoje suprojektuota ir pagaminta ATRI TINDS DVE sistema yra universalus, "prijunk-ir-paleisk" (plug-and-play) sprendimas, kuris gali būti naudojamas bet kokio tipo karinėje transporto priemonėje. 

 

 ggg_logo.png

GGG 5.56×45 mm NATO BALL ŠOVINIAI

Gaminami pagal STANAG 4172 reikalavimus. NATO dizaino numeris AC/225-130A.

i 1

 

ATRI TINDS DVE Termovizorinė Vairavimo Sistema

 atro logo

 ATRI yra Lietuvos inžinerijos įmonė, kurianti ir gaminanti termovizorius ir stebėjimo sistemas profesionaliam naudojimui. 

UAB ATRI develops and produce professional thermal imaging systems. 

ATRI TINDS 2 

 

Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->