LIETUVOS GYNYBOS IR SAUGUMO PRAMONĖS ASOCIACIJA

Naujienos

LGSPA logo ltLietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacija visuotiniame susirinkime balandžio 21 dieną trejų ateinančių metų kadencijai išrinko valdybą.

Valdybos pirmininko pareigos patikėtos Asociacijos narės, įmonės „Arveka“ vadovui Egidijui Skužinskui – jo kandidatūrą vienbalsiai patvirtino naujoji valdyba, surinkusi į pirmąjį posėdį balandžio 28 dieną.

oracle

 

Oracle East Central Europe Limited filialo, dirbančio Vilniuje, vystomi produktai: duomenų bazės, tarpinė (middleware – angl.) programinė įranga, taikomosios verslo programos; taip pat – debesijos  ir techninė įranga, kurią naudoja viešojo sektoriaus institucijos, energetikos, komunikacijų, finansų, statybos sektoriai, taip pat – maisto, inžinerinė, gynybos ir saugumo pramonė.

dronasMokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su LR Krašto apsaugos ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas „Skraidančio šaudmens sukūrimui“.

Vaidas Sabaliauskas kairėje ir Jonas Jablonskis dešinėjeĮ Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociaciją (LGSPA) įstojusi bendrovė FIMA – viena pirmaujančių išmaniosios infrastruktūros sprendimų kompanijų Baltijos regione.

LGSPA logo lt 450 315Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociacijos (LGSPA) ekspertai įvertino Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtą Lietuvos Respublikos gynybos ir saugumo pramonės plėtros 2022–2026 metais gairių projektą (toliau – Gairės) ir pateikė pastabas bei pasiūlymus. 

2022 02 15 8

Nors Europos Sąjungos (ES) sutarties 4 straipsnis expressis verbis nurodo, kad „Kiekviena valstybė narė išimtinai išlieka atsakinga visų pirma už savo nacionalinį saugumą“, o Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo (toliau – SESV) 346 straipsnis įtvirtina teisę valstybėms narėms grėsmės akivaizdoje nukrypti nuo bendrojo ES viešųjų pirkimų režimo ir savarankiškai priimti sprendimus dėl gynybos resursų, Lietuva šiuo teisiniu instrumentu kol kas nesinaudoja.

Vaidas Sabaliauskas52-ejų V. Sabaliauskas daugiau nei dešimtmetį vadovavo Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijai, daugiau nei 20 metų buvo statutinis pareigūnas Vidaus reikalų ministerijos (toliau – VRM) bei Policijos departamento prie VRM ginkluotės skyriuje, kur organizavo policijos aprūpinimą ginkluote, specialiosiomis priemonėmis ir uniformine apranga, dalyvavo vertinant ir rengiant teisės aktus, susijusius su ginklų ir šaudmenų apyvartos kontrole, strateginių prekių kontrole, teikė ekspertinę nuomonę žinybinėse ir tarpžinybinėse darbo grupėse ginkluotės srityje.

ryterna modul military 1616148884 3036413676e41e9cb211bd1ab8f8a91dĮ Lietuvos gynybos ir saugumo pramonės asociaciją (LGSPA) tikrojo nario teisėmis įstojusi bendrovė „Ryterna Modul“ modulinius objektus, pritaikytus gyventi ir dirbti, gamina ir stato tiek civiliams, tiek kariuomenei. Bendrovė yra sertifikuota ir aprobuota Lietuvos Ūkio ministro įsakymu dirbti su NATO paskirties objektais.

Dizainas ir sprendimas - Naujasdizainas.com
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->